Dagger Paket Ses Sistemi Bronz-D8T2

Orijinal fiyat: ₺14,437.44.Şu andaki fiyat: ₺12,792.12.
Yeni
Temizle
Açıklama

Dagger Paket Ses Sistemi Bronz-D8T2: Sınırsız Ses Deneyimi

Dagger Sound System’un özel tasarımı ve kalitesiyle oluşturulan Dagger Paket Ses Sistemi Bronz-D8T2, güçlü performansı ve çok yönlü kullanımıyla her mekanda sesinizi en üst düzeye çıkarır.

Paket Detayları:

  • 8 Adet Dagger 6,5 “ Damlacık Trafolu Hoparlör
  • 50 Watt 2 Zone lu Trafolu Mixer Amplifikatör
  • Hoparlör Askı Aparatları Dahil

Ürün Açıklaması:

Dagger Paket Ses Sistemi Bronz-D8T2, mükemmel ses kalitesi ve geniş kullanım alanları ile öne çıkıyor. 8 adet özel tasarım 6,5” Damlacık Trafolu Hoparlör ve 50 Watt 2 Zone lu Trafolu Mixer Amplifikatör, mekanlarınıza çeşitli ihtiyaçlar için mükemmel bir ses deneyimi sunar.

Dagger 6,5” Damlacık Trafolu Hoparlör:

Her biri özel tasarım ve yüksek kalite malzemelerle üretilen 6,5” Damlacık Trafolu Hoparlörler, geniş frekans aralığı ve kristal netliğinde sesleriyle mekanlarınıza etkileyici bir atmosfer katıyor.

50 Watt 2 Zone lu Trafolu Mixer Amplifikatör:

Güçlü 50 Watt 2 Zone lu Trafolu Mixer Amplifikatör, hoparlörlerle mükemmel bir uyum içinde çalışarak sesinizi net ve güçlü bir şekilde iletiyor. İki bölgeye ayrılabilir özelliği, mekanınızdaki sesi yönetmeyi kolaylaştırır.

Çeşitli Kullanım Alanları:

Dagger Paket Ses Sistemi Bronz-D8T2, anons sistemleri, iş yeri sistemleri, cafe mağaza sistemleri, cami ses sistemleri gibi geniş bir uygulama yelpazesi sunar. Esnek kullanımıyla her türlü mekan düzenine kolayca entegre edilebilir.

Dagger Sound System Güvencesi:

Dagger markası, ses dünyasında kalite ve inovasyonu temsil eder. Bronz-D8T2 paket ses sistemi, bu kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olup uzun ömürlü ve üst düzey ses performansı sunar.

Bizimle iletişime geçmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ek bilgi
Renk

Beyaz, Siyah

İçerik korunmaktadır. Sağ tıklama işlevi devre dışı bırakıldı.